· Strona główna
· Rada Rodziców
· Spotkania dla rodziców
· Pogadaj z nastolatkiem
· Dekalog dla rodziców i wychowawców
· Rady dla rodziców
· Przykazania dla rodziców
· 10 porad - Internet
· Egzamin gimnazjalny 2015
I co dalej?
· Zasady rekrutacji
· Terminy naboru
· Zasady przeliczania na punkty
· Stypendia
· Regulamin wycieczki

· Artykuły
· Download

Nie możesz się zalogować?
Laureaci Przeglądu Pieśni Maryjnej io Matce

Obrazy: grafika_konkursowa-640.jpg

Zakończyły się przesłuchania do I Przeglądu Pieśni Maryjnej i o Matce, o którym można przeczytać na stronie gminy

Laureatów serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie finałowym 29 maja w kościele parafialnym w Ujeździe.

Wyniki przeglądu TUTAJ

Kto nie będzie pisał egzaminu z języka polskiego?
Newsy

Nasza uczennica Joanna Teysler z klasy II Gimnazjum w Zespole Szkół w Osiedlu Niewiadów została laureatką Konkursu Języka Polskiego, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

W województwie łódzkim jest jedną z sześciu laureatów, przy czym Joasia zajęła II miejsce. Czterech z sześciu laureatów, to uczniowie ze szkół łódzkich, a wszyscy z wyjątkiem naszej podopiecznej są uczniami klas trzecich gimnazjum.

Majka Korzeniowska laureatką XI Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd!

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w XI Wojewódzkim Festiwalu Kolęd "Kolęda Pieśnią Zgody". Tym razem górą Majka! Link

Dzień Papieski
Dzień Papieski w naszej szkole odbył się pod hasłem Jan Paweł II Papież Rodziny

Wysłuchaliśmy młodszych i starszych uczniów naszej szkoły, którzy przybliżyli postać naszego Wielkiego Polaka.

Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę Arki Noego "Taki duży ... może świętym być"

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Nie zabrakło również zaproszonych nauczycieli, którzy uczyli w naszej szkole we wcześniejszych latach.

Po występie Rada Rodziców, ksiądz proboszcz oraz władze gminy uczestniczyli w otwarciu nowej salki świetlicowej.

Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy Państwu dużo zdrowia, wytrwałości w pracy i dużo satysfakcji z niej płynącej.

Samorząd Uczniowski

Z okazji DEN uczniowie przygotowali dla nauczycieli propozycje relaksu. Przedstawił je wszystkim główny reporter Klaudiusz.

PANTA RHEI

Obrazy: panta_rhei.jpg

72 DH "PANTA RHEI"

Wybory !!!

Dnia 28 września odbyły się Młodzieżowe Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci przedstawili swoje programy, a następnie odbyło się głosowanie.

Przewodnicząca: Weronika Wędzonka
Zastępca: Maja Korzeniowska
Sekretarz: Marysia Posiadało

Gratulujemy wybranym!

Językowe dyktando

Dnia 25.09 odbyło się w naszej szkole I Powiatowe Dyktando z Języka Angielskiego i Niemieckiego, w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych. Zaprosiliśmy szkoły z Popielaw, Ujazdu, Komorowa i z Gimnazjum nr 4 z Tomaszowa Mazowieckiego. W przerwach między ogłaszaniem wyników wystąpiły zuchy z Niewiadowa, harcerze z 72 DH "Panta Rhei", uczennice z klasy V oraz jako niespodzianka wystąpiła uczestniczka konkursu "Super Star 2015" - Alicja Goździk.

Nasze posłanki

Dnia 8 czerwca bieżącego roku, nasze dziewczyny Nicola Kulesza i Joanna Teysler brały udział w podsumowaniu XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Skierniewicach.

Bezpieczna szkoła

W środę, 10 czerwca wszyscy nauczyciele naszej szkoły odbyli szkolenie na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W związku z tym każdy nauczyciel ma kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy, potwierdzone certyfikatem. Nie mniej jednak, życzymy wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!

Konkurs Recytatorski

Triumfujemy w konkursie recytatorskim!
Nasi koleżanki i koledzy w czwartek brali udział w corocznym, XVII Gminnym Konkursie Recytatorskim ph. "Miejsce, które kocham...". W poszczególnych kategoriach wiekowych nasi zajęli miejsca:
-klasy I-III SP
I miejsce - Jakub Holc
II miejsce - Judyta Chmielewska
III - Mateusz Krzysztofik
Całe pudło nasze! Wyróżnienie zdobył Klaudiusz Stępniarek.
-klasy IV-VI SP
I miejsce - Damian Skoneczny
III miejsce - Janusz Siewier
Dodatkowo wyróżnienie zdobyli Norbert Plich, Oliwia Piotrowska i Kacper Kondracki.
-klasy I-III PG
I miejsce - Julia Kowalska
III miejsce - Paulina Ostrowska
Wyróżnienie zdobyła Katarzyna Bożyk.

Jednym słowem - ZWYCIĘSTWO!

Najnowszy album

Teatralnie

Dodatkowe dni wolne

Na podstawie pozytywnych opinii rady pedagogicznej, rady rodziców i samorządu uczniowskiego dyrektor szkoły ustalił w roku szkolnym 2015/2016 następujące dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

05.04.2016r
18.04.2016r